Akcja promocyjna na FB i Instagramie

Akcja promocyjna na FB i Instagramie „Pogranicze słowacko – polskie”  –  2 x po 12 postów Realizacja: Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

Propagačná akcia na FB a Instagrame „Slovensko-poľské pohraničie” – 2 x 12 stĺpikov

Realizácia: Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

Przykłady Słowacja:

Príklady Slovensko:

Zelizňák – Dziedzictwo Karpat..

Dziedzictwo Karpat? – Łemkowie i ich myśl architektoniczna na pograniczu polsko-słowackim, która najpiękniej uwidacznia się w drewnianych cerkwiach – na zdjęciu Cerkiew św. Mikołaja w miejscowości Bodružal. Świątynia wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO to jedna z najstarszych drewnianych budowli sakralnych obrządku bizantyjskiego na Słowacji.

Dedičstvo Karpát? – Lemkovia a ich architektonické myslenie na poľsko-slovenskom pohraničí, ktoré sa najkrajšie prejavuje v drevených pravoslávnych chrámoch – foto: Kostol svätého Mikuláša v Bodružali. Chrám, zapísaný na zozname svetového dedičstva UNESCO, je jednou z najstarších drevených sakrálnych stavieb byzantského obradu na Slovensku.

 Autor: Pierre Bona – Vlastné dielo

Fot. Bona_klasztor

Podróżując pograniczem polsko-słowackim koniecznie sfotografuj klimatycznie umiejscowiony Klasztor Zstąpienia Ducha Świętego w Krásnym Brodzie będący jednym z najstarszych klasztorów Kościoła grekokatolickiego na Słowacji.

Pri ceste pozdĺž poľsko-slovenskej hranice si nezabudnite odfotiť klimatický Kláštor Zoslania Ducha Svätého v Krásnom Brode, ktorý je jedným z najstarších gréckokatolíckych kláštorov na Slovensku.

Przykłady Polska:

Príklady Poľsko:

F Stapińska, Z Wołosatego

Inspirujące ujęcie prawda? Chcesz uwiecznić taki sam kadr? Ruszaj trasą z Wołosatego w stronę Rozsypańca i dalej na Halicz a tuż przed zdobyciem Halicza zrób fotkę. Jeśli pogoda okaże się łaskawa, będziesz szczęśliwym posiadaczem pamiątki w postaci takiej fotografii.

Inšpiratívny záber, že? Chceli by ste zachytiť rovnaký záber? Choďte po trase z Wołosate smerom na Rozsypaniec a ďalej smerom na Halič a tesne pred príchodom do Haliče si urobte fotografiu. Ak vám počasie bude priať, budete mať šťastie na suvenír v podobe takejto fotografie.

Fot. Szustak, Szlaki dla rodzin

Górskie szlaki dla rodzin z dziećmi? Wyjdź zielonym szlakiem na szczyt Połoniny Caryńskiej i wróć na parking na Przełęczy Wyżniańskiej. Dokładnie taką fotkę jak na zdjęciu wykonasz, gdy dojdziesz do skrzyżowania się szlaków zielonego z czerwonym w Bieszczadach.

Horské trasy pre rodiny s deťmi? Prejdite po zelenej značke na vrchol Połonina Caryńska a vráťte sa na parkovisko na Wyżniańskom priesmyku. Presne takúto fotografiu urobíte, keď sa dostanete na križovatku zelenej a červenej značky v Bieszczadach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: